Kalėdos pliaže

Nardžiau palei didįjį barjerinį rifą.
Mačiau ryškiai mėlyną jūrų žvaigždę.
Rają mačiau - tokią žuvį kaip kad Steve Irwingą nusmeigė.
Sudegiau kojas (labai) ir rankas vos vos.
Paslydau ant nardymo platformos laiptukų vedančių laive, o po to visiems rodžiau nubrozdintą alkūnę ir aiškinau, kad ryklys įkando. Skambėjo pakankamai įtikinamai, nes dauguma nardytojų matė ryklį.
Ląstai du pirštus suspaudė ir prasitryniau su vieno kojos piršto nagu kitą pirštą.
Kalėdų vakarėlyj buvau apsivilkęs šortus ir marškinius trumpom rankovėm ir kaklaraištį, kadangi juokingai atrodžiau (kaip gitaristas iš AC/DC), tai visiems aiškinau, kad neseniai japonų kalbos ir kultūros (japoniškų madų) pradėjau mokytis ir ėmiau pats tų madų prisilaikyti.
O po to dar truputį AC/DC gitaristą pamėgdžiojau.
Perskaičiau knygą apie visokių gerų ir blogų dalykų nutikimo tikimybes. Dabar žinau, kad saugiausias transportas - autobusai ir traukinių galiniai vagonai. O pėstute išvis nevaikščiosiu daugiau niekad, nes iš visų susisiekimo būdų tik važiavimas motociklu pavojingesnis už vaikščiojimą pėstute. Dar sužinojau apie būdus, kaip laimėti kotų žaidimą "21" .

Nuotraukos iš ten.

Komentarai

Anonimiškas sakė…
nu blin jaunasis naturalistas tu... :)) rajos neturi ragų!! jos kaip juru drugeliai plasnoja ir tik kai kurios gali nudeti su elektros iskrova (kaip elektrinis ungurys tik labiau). melynos zvaigzdes... baseine gal pluduriavai? kita karta vadoveli pasiimk kai nardysi :)P

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai