Kaip negiedojau Lietuvos himno

Šiandien ryte prabudau nuo telefono skambučio. Nespėjau atsiliepti. Kol sugraibiau telefoną ir susiruošiau tėvams pasiųsti žinutę paklausti, ar kas svarbaus nutiko, skambutis pasikartojo.

"Alio", sakau.

"Ar girdi, kas pas mus dedasi?", klausia manęs mama.

Girdžiu ten kažkokį ūžimą fone, tarsi revoliucija būtų, žmonių balsai girdisi.

"Jeigu būtum prieš minutę pakėlęs ragelį, tai būtum girdėjęs, kaip visi čia tautišką giesmę gieda! Miegojai?", paklausia manęs mama.

"Šešta ryto", sakau mieguistu balsu ir suku galvoj istorines datas, dėl ko čia tą giesmę gieda, nes įtariu, kad visgi ne revoliucija ten...

Susiradau po to internete, kad giedojo tą tautišką giesmę kokiose 40 valstybių vienu ypu.

Mano savaitgalis

Savaitgalį buvau drabužių apsikeitimo ir pyragų valgymo vakarėlyje, gavau dryžuotą megztinį, kurį apsirengęs atrodysiu, kaip prancūzas. Vienai man patinkančiai merginai prancūzai patinka, tai esu patenkintas tuo rūbu.

Tam vakarėlyje ne tik rūbai ir pyragas buvo, bet ir teniso stalas. Tad labai džiūgavau aplošęs vieną tipą, kuris atrodė, kaip stalo teniso profesionalas.

Po to šventėm Amerikos nepriklausomybės dieną - žiūrėjom amerikietiškus filmus, žaidėm amerikietišką žaidimą (scruples) ir beveik nesišaipėm iš vienintelio tan vakarėlin atsivesto amerikiečio.

Sekmadienį suorganizavau Hičkoko filmų žiūrėjimo vakarėlį. Daugeliui mūsų buvo siurprizas, kad Hičkokas ne tik siaubo filmus kūrė. Netgi visai rekomenduoju kada su draugais pažiūrėti filmą North by Northwest. Visai linksmas nuotykių filmas.

Linas and a goliwog

Komentarai

Vilma sakė…
tau jau kirptis reikia :))
Linas J sakė…
Kai rašei šį komentarą kaip tik buvau kerpamas. :)
Vilma sakė…
šaunuolis :D

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Susikūriau sau televizorių

Kermadeko įduba