Google wave žlugo


Aš taip tikėjausi, kad žmonės ilgainiui pradės naudoti Google Wave, bet panašu, jog Google nusprendė šį projektą uždaryti.
Tai galėjo būti standartas skirtas visam tekstu (ir iš dalies grafika) grįstam bendravimui internete. El. laiškai, el. konferencijos, komentarai prie straipsnių - visa tai galėjo būti prienama iš vienos Google Wave dėžutės (Inbox).
Taip, aš daug maž patenkintas el. paštu, bet tik tada, kai diskusija vyksta tik tarp dviejų žmonių arba, kai daugeliui reikia pasiųsti tik žinutę nereikalaujančią  atsakymo. Visais kitais atvejais man labai trūksta šių galimybių, kurias teikia Google Wave:
* diskusijos redagavimas
* papildomų žmonių pridėjimas į diskusiją
Mes Google Wave naudojam darbe (tiesa tik dusyk per mėnesį) - visų mūsų konsultantų Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje diskusijai. Tai labai patogu - žmonės, kurie gali dalyvauti tuo pačiu metu dalyvauja diskusijoje, žmonės, kurie negali dalyvauti visvien turi galimybę perskaityti visą diskusiją vėliau.


Pakaitalai


Kadangi darbe naudojame Google Wave, tai pradėjome ieškoti substituto. Štai vienas straipsnelis su Google Wave alternatyvomis.


Aš pats jau išbandžiau Shareflow - ne taip patogu, kaip Google Wave, bet veikia.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Susikūriau sau televizorių

Kermadeko įduba